Diivanid

4 põhjust, miks eelistada kodumaiselt toodetud mööblit

On mõned sõnad ja märgised, mis muudavad toote kohe kuidagi eriti eriliseks."Handmade" ja "Made in Estonia" pole ainult trendikad tähised, vaid need sümboliseerivad midagi palju sügavamat - teadlikkust, unikaalsust ja vastutusvõimet. Oleme jõudnud ajastusse, kus meie valikud kajastuvad mitte ainult meie endi, vaid ka meie järeltulevate põlvede eludes.

Toome sinuni 4 peamist põhjust, miks eelistada kodumaist toomist.

Kohaliku-Mööbli-Isikupärane-Disain.png
Fotol avalikku ruumi loodud projektimööbel. Arendajaks Reterra.

1. Lühemad tarneajad

Üks suurimaid eeliseid kodumaise mööbli puhul on kiirem tarneaeg.

See mitte ainult ei aita kaitsta planeeti, vaid tagab ka toodete pikema eluea, vähendades seeläbi jäätmeid ja toetades jätkusuutlikku tarbimist.

Sofaservice-Jätkusuutlik-Tarbimine.png
Fotol näidiskorterisse loodud eritellimusvoodi. Arendajaks Reterra.

Me ei tooda oma asju ette ega lattu seisma. Tööprotsess hakkab pihta alles siis, kui oled tellimuse sisse andnud. Tänu sellele ei teki ületoodetud mööblit.

2. Kohalik tootmine sinu lähedal

Kas teadsid, et meie tootmine asub Rakveres? Meie uksed on alati avatud - tule ja vaata ise, kuidas sinu mööbel valmib. Sofaservice läbipaistev tootmisprotsess võimaldab sul osaleda iga sammu juures, alates materjalide valikust kuni viimase lihvini. Tule ja proovi ise, kas diivani jäikus vastab sinu ootustele või oleks vaja veel midagi kohendada. Kui ise kohale tulla ei saa, oleme alati valmis saatma sulle protsessi jooksul pilte ja uuendusi. Iga sinu mõte ja soov on meile oluline, sest lõppude lõpuks - me loome seda kõike just sinu jaoks.

Võid näiteks vabalt valida mõne meie tehtud mudeli aga teha seljatuge kõvemaks või istekoha sügavamaks. Fotol bukleekangaga kaetud Cloudy diivan kliendi kodus.

Eesti-Käsitöö-Mööbel.png

3. Isikupärane disain

Unusta masstootmise ühetaolisus. Eesti käsitöömööbel pakub erakordset võimalust tuua oma koju isikupära. Igaüks meist on ainulaadne, ja see ainulaadsus väärib kajastamist ka meie kodudes.  Eesti on väike ja seega on iga meie tehtud toode juba oluliselt erilisem, kui suurte maailmakuulsate kettide ühetaoline mööbel.

Just sellepärast on meil kirglik soov pakkuda midagi erilisemat ja personaalsemat. Meie mööbel ei rända liinilt otse poodi ja ei ole valmistatud kaugel tehases alamakstud tööjõu poolt. Iga ese, olgu see siis diivan, voodi või tugitool, valmib käsitööna, vastavalt sinu tellimusele. See tähendab, et saad valida just sellised materjalid, värvid ja disaini, mis kõnetab sinu maitset ja vastab sinu kodu vajadustele. Näiteks saad Diivan "Fluffy"-le valida täpselt sellise kanga materjali ja tooni, nagu ise soovid – vaata lähemalt siit.

Kohalik-mööbel-Sofaservice.png

Meie juures on võimalik luua täiesti ebatraditsioonilisi kombinatsioone, mida standardsetes mööblipoodides ei pruugi kohata. Iga julge idee ja omalaadne soov saab meilt innustava "high five" ning pühendunud teostuse. Me usume, et igavus ei kuulu sinu eluruumi. Kui ka sind huvitab eritellimusmööbel, mis vastab kõige unikaalsematele soovidele, loe lähemalt siit.

4. Panus ühisesse heaollu

Valides kohalikult toodetud mööbli, investeerite otse Eesti majandusse ja toetate käsitöömeistrite oskuste säilimist. See on investeering, mis aitab luua töökohti ja edendab kogukonna heaolu.

Kohaliku-Majanduse-Toetamine-Mööbliga.png

5. Järelteenindus - oleme siin sinu jaoks

Kohaliku tootmise üks suur eeliseid on personaalne ja kiire järelteenindus. Meie klienditeenindus ei ole robotid või pikad emaili jadad - oleme päris inimesed, kes on siin, et aidata. Vastame kiirelt ja leiame lahenduse igale probleemile.

Olgu selleks diivani kanga vahetamine, voodiga sobivas stiilis lisa tugitooli valmistamine või mõni muu soov, meie paindlikkus ja lähedus tagavad, et suudame reageerida kiiresti ja pakkuda lahendusi, mis vastavad täpselt sinu vajadustele.

Me ei tee kvaliteedis järeleandmisi ja tänu oma kohalikule tootmisele ning edasimüüjate puudumisele saame seda pakkuda mõistliku hinnaga.Kvaliteetne toode kestab kauem ja on seeläbi oma hinda väärt. 

Kodumaine-Tootmine-Keskkonnasõbralikkus.png
Fotol Cloudy voodi kliendi kodus.

Tule uuri ja proovi tooteid Tabasalu showroomis või kirjuta meile ja teeme sinu unistuste mööbli teoks.

Jaga postitust:

Facebook