Sofaservice OÜ on Kalev Pagari loodud pehmemööblit tootev Eesti ettevõte. Igapäevane koostöö on seotud sisekujundajate ja arhitektidega, kellega koos sisustame Eesti juhtivate kinnisvaraarendajate näidiskortereid ning eramuid. Lisaks oleme tootnud ka suuremahuliste projektide mööblit nagu Ugala Teatri 600 saalitooli, ning erinevate kontorite, hotellide ja restoranide diivanid.

Sofaservice valmistab ja müüb pehmemööblit, mille puhul saad ise olla trendi kujundaja ja maitse looja. Mööblidisain on küll meie kirg, aga sinu kodu puhul on ainult üks ekspert – see oled sina ise. Oled see, kes teab mis meeldib, mida vajad ja mis töötab sinu unikaalse ja erilise ruumi
puhul. Võtame sinu visiooni enda kaitsva tiiva alla ja teeme sellest Sofaservice meeskonna abil midagi täiuslikku! Aitame sul nautida neid elu kõige erilisemaid ja ilusamaid hetki, luues ideaalse mööbli ja kodu just sinu personaalsteks vajadusteks.

 

Tehtud tööd

Võta meiega ühendust!

Pane oma visioon paberile, saada mõni foto meeldivast tootest või lihtsalt jutusta meile oma ideest. Peale seda tuleme sinu koju, et ideed arutada ja ruum mõõta. Toote lõplik kinnitamine toimub alles peale seda, kui klient on täielikult rahul. Ühise koostööna leiame parima lahenduse sinu visiooni elluviimiseks.