Diivanid

Miks eelistada eritellimusel valmistatud mööblit?

Küllap on igaühel meist kujutluspilt ideaalsest kodust. See pilt vaõib olla kujunenud lapsepõlvekodu soojade mälestuste põhjal, inspiratsioonist, mida pakuvad sisekujundusajakirjade leheküljed, või lihtsalt sisemisest tunnetusest, millises keskkonnas on parim olla. 

Kodune atmosfäär sõltub kahtlemata paljudest elementidest, kuid üheks keskmeks on mööbel. Hea mööbel ei ole ainult funktsionaalne, vaid ka esteetiline ja isikupärane. See toetab meie igapäevaseid toimetusi, loob meeleolu ja annab ruumile identiteedi.

kohandatav_mööbel_eritellimus.jpg

Visioonist täiusliku teostuseni

Eritellimusel valmistatud mööbli all ei pea me silmas ainult nende ideede ja kujunduste elluviimist, mille oled ise loonud. Kindlasti seda ka. Kuid eritellimusmööbli all mõtleme ka võimalust võtta juba olemasolev toode ja kohandada see nii, et see vastaks ideaalselt sinu ruumi mõõtmetele ja sinu maitsele.

Näiteks, kui valid mõne diivani või voodi meie e-poest, ei pea sa leppima selle algse kujundusega. Tahad teha peatsi kõrgemaks, et õhtuti mugavalt voodis raamatuid lugeda? Või hoopis madalamaks, et see sobituks paremini sinu magamistoa kaldlae alla? Võib-olla soovid muuta diivani istumissügavust, sest sulle meeldib jalad keras diivanil teki all filme vaadata? Saame sinu jaoks kõike seda teha.

Ükskõik, kas tegemist on vanade hoonete eripäraga, moodsate arhitektuuriüllitistega või lihtsalt sinu individuaalse soovi ja visiooniga, ei pruugi standardlahendused alati olla need õiged. See tähendab, et tihti vajame midagi enamat kui lihtsalt "üks suurus kõigile" lähenemist. 

Mõned levinud probleemid ja soovid, millele eritellimusmööbel lahenduse pakub: 

Ruumi säästmine nutikalt: pesukasti mitmekülgsus

Meil on nutikas lahendus kitsastesse eluruumidesse ja juhul, kui sul on suur pere ning palju asju, mis vajavad hoiustamist - pesukasti lisamine voodi alla. Kujuta ette, kui mugav on tõsta voodi alt välja kast hooajaväliste riietega, või võtta külaliste saabudes välja lisa komplekt voodipesu.

Lapse voodi pesukast võib lisaks voodiriietele mugavalt näiteks kaisukatearmeed hoiustada.

Kuigi kõik need asjad on käepärast ja kergesti kättesaadavad, jäävad nad silma eest varjatuks, tagades ruumi puhta ja korrapärase ilme.

Integreeritud pistikud ja lülitid: mugavuse uus tase

Elame ajastul, kus tehnoloogia on muutunud meie igapäevaelu lahutamatuks osaks. Just seetõttu otsime kodus lahendusi, mis muudaksid meie elu lihtsamaks ja mugavamaks. Siin tulevadki mängu peatsile integreeritud pistikud ja lülitid.

Kujuta ette, et oled voodis, tahad lõõgastuda, raamatut lugeda, telefoni laadida või töötada sülearvutiga. Tavaliselt peaksid sa küünitama kaugele laualambi või telefonilaadija järele ja otsima vaba pistikupesa. Peatsile integreeritud pistikutega on aga kõik palju lihtsam. Ja muidugi need väikesed lisaväärtused nagu:

Kanga valik: erinevad pered, erinevad vajadused

Igal kodul on oma lugu ja omad vajadused.Mõistame perede mitmekesisust ja oleme loonud laia kangaste kollektsiooni.

Mida me pakume?

Me kõik oleme seal olnud - ööd, mil lapse magama saamine tundub sama keeruline, kui füüsika eksam. Lastele on nende voodi palju enamat, kui lihtsalt koht magamiseks. See on nende isiklik ruum, kus tunda end turvaliselt ja mugavalt.

Palju ahvatlevam on ronida voodisse, mis on justkui sinu väike loss või kosmoselaev, või meenutab su lemmik superkangelast. Loo oma lapsele magamiskoht, mis kajastab tema isiklikke huvisid ja fantaasiaid. 

Batmani kujuline voodi, vikerkaarevärvides voodi või pehme roosa mannavahune voodi - you name it! 

Tule proovi, uudista ning hangi inspiratsiooni meie ägedas showroomis, kus on sinu jaoks olemas:

Unistuste voodi lapse tuppa

Kes siis ikka õlale patsutab, kui mitte ise. Kvaliteet pole meie jaoks lihtsalt sõnakõlks vaid sügav põhimõte. Sel põhjusel anname oma mööbli karkassile 20-aastase garantii. Millisest mööblitükist oled sina unistanud? Jaga meile oma visiooni ja teeme ära!

Jaga postitust:

Facebook