Voodid

Kuidas valida voodi vastavalt magamistoa suurusele ja stiilile?

Kas teadsid, et veedame umbes kolmandiku oma elust magades? Seepärast on voodi valik üks tähtsamaid otsuseid, mida kodu kujundades teed. Sinu voodi on enamat kui lihtsalt koht puhkamiseks - see on sinu magamistoa süda, mängides suurt rolli igapäevases heaolus ja elukvaliteedis. Aga kuidas leida see täiuslik voodi, mis sobib magamistoa suuruse ja stiiliga, pakkudes samal ajal parimat võimalikku und ja mugavust? Siin on mõned kasulikud nõuanded ja nipid.

Sofaservice_Voodi_Ostmise_Juhend.jpg

Voodi suuruse valimine: Olulised näpunäited

Ideaalne voodi peaks looma tasakaalustatud mulje ilma, et ruum tunduks kas ülekoormatud või tühi. Hea rusikareegel on jätta voodi ümber piisavalt ruumi, et saaks mugavalt liikuda (60 - 70 cm liikumiseks) ning, et vajalik mööbel, nagu öökapid või riidekapp mahuks hästi ära ja tuba ei paistaks kokkupressitult kitsas.

Kui sul on aga suur magamistuba, võib suurem voodi muuta ruumi hubasemaks ja tasakaalustatumaks. Ja olgem ausad, suur ja lai voodi on ikka väga mõnus ka.

Classic Leather on ideaalne väiksemate magamistubade jaoks, pakkudes mugavust ja stiili ilma ruumi üle koormamata​​.

Classic Light sobib hästi kompaktsetesse ruumidesse, pakkudes minimalistlikku disaini ja efektiivset ruumikasutust​​.

Suuremate tubade jaoks on ideaalsed Cloudy, Puffy ja Sleepy mudelid, mis lisavad ruumile luksuslikkust ja mugavust​​​​.

ofaservice_Praktilised_Nipid_Voodi_Valimisel.jpg
Fotol voodi Sleepy.

Ruumi säästmine nutikalt: pesukasti mitmekülgsus

Meil on nutikas lahendus kitsastesse eluruumidesse ja juhul, kui sul on suur pere ning palju asju, mis vajavad hoiustamist – pesukasti lisamine voodi alla. Kujuta ette, kui mugav on tõsta voodi alt välja kast hooajaväliste riietega, või võtta külaliste saabudes välja lisa komplekt voodipesu.

Lapse voodi pesukast võib lisaks voodiriietele mugavalt näiteks kaisukatearmeed hoiustada.Kuigi kõik need asjad on käepärast ja kergesti kättesaadavad, jäävad nad silma eest varjatuks, tagades ruumi puhta ja korrapärase ilme. 

Magamistoa stiil: Kuidas sobitada voodi oma interjööri?

Voodi valikul arvesta magamistoa üldise stiili ja atmosfääriga. Minimalistliku stiili puhul sobivad hästi lihtsa disainiga voodid, nagu meie Classic mudel. Romantilise hõnguga magamistuppa aga lisavad erilist võlu Curvy, Good Night või Fin mudelid. Voodi ei pea olema täpselt sama stiilis nagu ülejäänud tuba, kuid peaks siiski harmooniliselt sobituma ja looma ühtse terviku. Julgustame sind tegema natuke huvitavamaid valikuid, võta ebatraditsiooniline erksavärviline ja efektne kangas ning anna oma toale eriline mulje.

Sofaservice_parim_voodi.jpg
Fotol Cloudy kliendi kodus.

Voodi on üldiselt ost päris pikaks ajaks ja kui juba…siis võiks olla täpselt sinu maitse järgi. Kui tavalised voodi mõõdud ja stiilid ei vasta sinu vajadustele, võid mõelda eritellimusvoodi peale. Eritellimusel valmistatud voodi on suurepärane võimalus luua midagi ainulaadset.

Meie e-poes pakutavad voodimudelid on kohandatavad ja neid saab muuta täpselt vastavalt sinu soovidele ja vajadustele. Olgu selleks siis sobitumine kaldlaega toaga, erikujulise ruumi nõudmised või lihtsalt soov luua midagi ainulaadset ja isikupärast. Meie paindlikud kohandamisvõimalused lasevad sul luua unistuste voodi.

Sofaservice_Unistuste_Voodi_Leidmine.jpg

Hea uni on hea päeva alus

Kvaliteetne voodi, madrats ja kattemadrats on olulised hea une saavutamiseks. Kui valik langeb madalakvaliteedilisele voodile, mis kriuksub ja ei paku piisavat toestust, võib see häirida und, põhjustades öösel ärkamisi iga kord, kui liigutad. See katkestab sügava une faasi ja võib mõjutada järgmise päeva energiataset ja meeleolu.

Vali voodi, mis toetab keha õigesti. Hea madrats ja kvaliteetne kattemadrats tagavad selgroo nõuetekohase asendi ja ühtlase raskuse jaotumise, vähendades keha pinget ja soodustades lõõgastumist. See aitab saavutada katkematu ja rahuliku une, mis on oluline füüsilise taastumise ja järgmise päeva tegevuste jaoks. Seega, valides voodit, pea silmas selle kvaliteeti ja stabiilsust, et tagada parim võimalik uni.

Sofaservice_soodne_voodi.jpg
Fotol Classic Light.

Sinu pere elustiil

Kujuta ette, kuidas sinu pere nädalavahetused algavad – te kõik koos, lastega kaisus, veedate mõnusalt aega suures ja mugavas voodis. Sellisteks erilisteks hetkedeks on ideaalne valida suur, 2-meetrine voodi, mille pehme peats lisab veelgi mugavust ja stiili. Sellises voodis muutuvad hommikused multikamaratonid ja õhtused filmiõhtud veelgi nauditavamaks, luues mõnusa keskkonna kogu perele. Need on hetked, mis loovad mälestusi ja toovad teie päevadesse rohkem rõõmu ja naeru. Lõppude lõpuks, just need väikesed asjad muudavad kodu tõeliselt eriliseks ja heaks kohaks.

Integreeritud pistikud ja lülitid: mugavuse uus tase

Elame ajastul, kus tehnoloogia on muutunud meie igapäevaelu lahutamatuks osaks. Just seetõttu otsime kodus lahendusi, mis muudaksid meie elu lihtsamaks ja mugavamaks. Siin tulevadki mängu peatsile integreeritud pistikud ja lülitid.

Kujuta ette, et oled voodis, tahad lõõgastuda, raamatut lugeda, telefoni laadida või töötada sülearvutiga. Tavaliselt peaksid sa küünitama kaugele laualambi või telefonilaadija järele ja otsima vaba pistikupesa. Peatsile integreeritud pistikutega on aga kõik palju lihtsam. Ja muidugi need väikesed lisaväärtused nagu:

Sofaservice_kvaliteetne_voodi.jpg

Pehme peatsi eelised: Kui sinu ideaalne õhtu hõlmab raamatu lugemist voodis, siis on pehme peats just see, mida vajad. Pehme peatsiga voodi on hoolikalt disainitud pakkumaks ergonoomilist tuge seljale ja õlgadele, muutes lugemise eriti nauditavaks. Eriti pikemate lugemissessioonide ajal on oluline, et kehaasend oleks toetatud, et vältida ebamugavustunnet või valu. 

Lisaks praktilistele eelistele annab pehme peats voodile ka elegantse ja viimistletud välimuse, mis sobib hästi kokku paljude sisekujundusstiilidega. Olgu sinu magamistoa stiiliks romantiline, kaasaegne või midagi boheemlaslikumat, pehme peatsiga voodi suudab sellele lisada hubasust ja stiili. 

Kõrge peats kõrgete lagedega tubadesse: Kõrge peats loob muljetavaldava visuaalse efekti, eriti kõrgete lagedega ruumides. See annab toale elegantsi ja aitab tasakaalustada suure ruumi proportsioone. Oleme loonud mudeli Fin just mõeldes kõrgete lagedega tubadele. 

Madal peats katusealustesse ja väiksematesse tubadesse: Madalamad peatsid on suurepärane valik väikestesse ruumidesse või katusealustesse tubadesse, kus lagi võib olla madalam. Madal peats jätab õhulisema mulje ja ei domineeri toas. Kõik meie voodid on kohandatavad ja saame peatsi vajadusel sinu kodu järgi madalamaks teha.

Lapsele voodi valimisel tuleks arvestada mitmete oluliste aspektidega, et tagada mugavus ja turvalisus. Siin on viis põhielementi, mida silmas pidada, kaasates näitena ka Curvy Kids voodi omadused:

Sofaservice_Magamistoa_Voodi_Õige_Suurus_Ja_Stiil.jpg
Fotol Curvy Kids sahtliga.

Päevavoodi on veel üks nutikas ja mitmekülgne mööbliese, mis sobib suurepäraselt väiksematesse eluruumidesse või multifunktsionaalsetesse tubadesse. Selle peamine eelis seisneb selles, et päevavoodit saab kasutada nii istumiseks kui ka magamiseks. See tähendab, et päevavoodi on ideaalne valik külalistetoa, lastetoa või isegi elutoa jaoks, pakkudes päeval mugavat istumiskohta ja öösel täisväärtuslikku magamiskohta.

Lisaks on päevavoodi esteetiliselt mitmekülgne. Seda saab kohandada erinevate stiilide ja kujundustega, alates modernsest ja minimalistlikust kuni traditsioonilise ja hubaseni. Kombineerides päevavoodi stiilseid katteid ja patju, saab seda hõlpsasti muuta päeva jooksul toa fookuspunktiks.

Sofaservice_Magamistoa_Suurusele_Sobiva_Voodi_Valimine.jpg

Voodi valimine on oluline ja isiklik otsus, mis mõjutab sinu igapäevast heaolu ja elukvaliteeti. Olgu su magamistuba suur või väike, iga ruum vajab hoolikalt valitud voodit, mis vastab nii funktsionaalsetele kui ka esteetilistele vajadustele. Oluline on leida tasakaal voodi suuruse, mugavuse ja stiili vahel, et luua harmooniline ja lõõgastav keskkond. 

Loodetavasti aitavad need nõuanded sul teha teadlikuma valiku, leides voodi, mis sobib ideaalselt sinu magamistuppa ja toetab unistuste magamistoa loomist. Pea meeles, et hea uni algab täiuslikust voodist! 

Meie showroom Tabasalus on avatud kõigile, kes soovivad näha voodimudeleid lähemalt. Ning pea meeles, et kõik meie mudelid on sinu soovide järgi kohandatavad. Kohapeal on suur valik kangaid ja oleme alati nõu ja jõuga valiku tegemisel abiks.

Jaga postitust:

Facebook